Модельный ряд KIA

Отзыв о KIA Sorento 2016 года

Автомобиль: KIA Sorento 2016 г.в., внедорожник, автоматическая коробка передач, Полный привод , пробег - 30000 км, двигатель - 2.2 дизель
Автор: Закарпаттячко (Украина, Ужгород)   28.03.2017
Расход в городе: 10.0 л/100км, по трассе: 7.6 л/100км, средний: 8.5 л/100км

Дивлюсь мало цю машину хвалять, дай думаю і я напишу.

Вибір.

Вирішальним для мене була ціна машини та наявність третього ряду сидінь. По цім параметрам у Соренто просто нема конкурентів (якщо не рахувати б/у). Трошки напрягало мене корейське походження авто, але досвід показав що це було пусте.

Умови використання.

За рік проїзжаю від 50 до 70 тис. км. Тому за пів-року накатав вже 30 тис. Користування: 30% маленького міста, 50% траса Київ-Чоп, 20% убита в хлам мммм.... ну то не дорога, то напрямок.

Де був за 30 тис.

Як вже писав, постійно їзжу по убитій дорозі; в місті переїзди 2-3 км, тобто за день машина може навіть не встигнути прогрітись, але наїздити до 100 км. Зиму 2016/2017 іздив по колеї з сніга та льоду + переїзжав пару раз затоплені участки. Води до речі було по бампер. Лазив на ній в гори по грунтовці - дома був своїм ходом.

Загальні відчуття.

Приємні :) Незалежно від покриття, машина їде дуже впевнено. Писали що на Таурезі шумка краща, мені здалось навпаки. Хоча то може бути суб'єктивно. Місця достатньо всім, включаючи третій ряд сидінь. Спеціально сажав в третій ряд хлопця під 2 м та возив його по місту - казав що було зручно. Принаймні головою він в стелю не бився то ноги не затекли. Дуже мені подобається як машина входить в повороти - є в мене на трасі пару поворотів, на яких я машини тестую. Нуууу.... не всі легкові входять там в поворот на 120 км/год. І у мене таке враження, що на Соренто можна це робити ще швидше. Тобто відчуття дуже часто як від легкової. Сніг, льод, багнюка - при наявності голови, машина спокійно витягує.

Обслуговування.

Ну на цьому корейці за 30 тис. поміняли .... нічого :) Ну крім масла та фільтрів. Чесно кажучи при моїй їзді я ще до тепер не вірю :)

Плюсы автомобиля: - Відносно невелики розхід. - Впевнена їзда по українським дорогам та напрямкам незалежно від погоди. - Надійність основних узлів.

Минусы автомобиля: - Низький кліренс. По нашим дорогам для такої машини хочеться трошки більший кліренс. - Датчик дощу. Це просто пісня! Цей прилад живе просто сам по собі. Зимою в сніг щітки просто розганяються до максимума поки не вимкнеш. Після цього запускаєш їх заново. - Радіо почало хрипіти. При чому коли приїзжаю на сервіс - все добре. А на трасі один чи два динаміка раптово починають хрипіти. В принципі радіо слабеньке - погано ловить станції. - Порог. Просто не замовляйте його. Я повівся на розкази ділера, тепер не знаю кому його продати за 14 тис. грн. Але то мій глюк.

Через 18 мес. и 7 дней Закарпаттячко дописал: На спідометрі 105 тис., так що є чим доповнити. Поламки: 40 тис - динамік (гарантія) 80 тис - задні амортизатори (гарантія) 95 тис - блок керування стояночного гальма (гарантія). І я скажу що при негарантійному обслуговуванні то був би вльот по грошам... Загальне відчуття від керування не змінились, а от конструктору датчика дощу я бажаю попасти в пекло в котел з керуванням від його датчика.

Через 46 мес. и 11 дней Закарпаттячко дописал: Дойшли руки дописати відгук. Здав машину на 170 тис, бо на 160 тис накрилась турбіна. При чому при ремонті ремонтували і саму турбіну і блок керування під заміну. Ще з'явився неприємний запах відпрацьованого дизеля в салоні.

Shep

спасибо за отзыв! хороший корабль

Slavik0080

Корабль супер!Мне очень нравится и снаружи,и внутри.Едет хорошо с дизельком этим.Удачи Вам!

Crosby1130

А что не так с порогом?

Crosby1130, важко це описати... Скажімо так з 10 опитаних пасажирів тільки один був щасливий - мій син 5 років Решта хаять просто безбожно за брудні ноги/штани і тд.

Правдоруб

Дякую за відгук, нехай їздить довго та без проблем! Є питання: чи розглядали Ви як альтернативу БМВ Х5 2,0 дизель? Ціна нового 42тис.у.е., є 3-й ряд (не знаю чи в базі), тобто ящо і дорожче КІА, то не багато. Звісно ціна обслуговування та запчастин завищена, та поки новий це йде на другий план.

Niki3003

Правдоруб, X5 за 42?? Где такие цены? Самый дешевый что мне предлагали когда смотрел его - 57000, это за пустой авто в котором не вижу никакого смысла...

Правдоруб

Niki3003, откройте официальный сайт, там цена около 45 на автомате 2,0 дизель, привод задний. У дилеров на местах случаются акции, например позавчера был в Николаеве, отдают за 42 с копейками, по моему 2016 год. Да пустая, но это понятие относительное...

Gosha Gosha

Та то не корректно рівняти задній привід з повним. Тому що це вже інша історія. Там вже починають грати Венза з переднім приводом та Хайлендер. Але ж ми( наскільки я зрозумів) хотіли мати велику машину з повним приводом. ??? І тут таки ДА !! Конкурентів за такі гроші і за такий фарш у Кіа небуло до моменту коли не вийшла Шкода Кодіяк. Я вживу вже бачив ( вразило) але на драйві ще не був

Evgen Rivniy

Новий БМВ ніколи не проїде без ремонту стільки, скільки проїде новий Хенде-Кіа! Це факт! Тому й гарантія в них 2 роки!

olexandr555

Дякую. Дуже інформативний відгук.

Тест-драйв KIA Sorento: KIA Sorento. Долгожданный
KIA Sorento. Долгожданный

Ровно два года прошло с тех пор, как мы испытывали KIA Sorento предыдущего поколения. На внедорожную часть теста мы забрались в один из лесопарков возле Днепра, после разлива которого все лужайки и поляны поблизости превратились в заливные луга. Хорошо помню, как погоняли его по грязи, а напоследок засадили в луже по самые...подкрылки! Впрочем, это уже история, теперь же пришло время знакомиться с новой генерацией полноразмерного корейского кроссовера! Она дебютировала

Продажа б/у Sorento

KIA Sorento 2015 KIA Sorento 14.500$ 2015 145.000 км